KURUMSAL

SOLEN TAD HAKKINDA

1997 yılında Gaziantep te kurulan TAD PİLİÇ FENNİ YEM SANAYİ VE TİCARET LTD. ŞTİ. bölgede Beyaz Et sektöründe öncü şirket konumundadır. 2017 yılında TAD ENERJİ başlığı ile şirket bünyesinde faaliyetine başlamış, SOLENTAD markası güneşten elektrik üretimi için kullanılan fotovoltaik (PV) panel üretimi yapmak üzere çalışmalarını tamamlamıştır.

01

Yola çıkarken en büyük motivasyonumuz Güneş enerjisinin günümüzde enerji ihtiyacımızın çoğunu karşılamak üzere kullandığımız ve hava ile sularımızı kirleten, küresel ısınmaya sebep olan fosil yakıtlarına göre çok zengin ve temiz enerji kaynağı olmasıdır.Güneşin varlığı Dünya’nın tükenmek bitmez enerji ihtiyacının vazgeçilmez en saf halidir.

Solar Panel üretiminde SOLENTAD kalitesi en güncel şekli ile TÜV Rheinland tarafından IEC 2016 normlarına göre test edilmiş ve onaylanmıştır. SOLENTAD, eğitimli kadrosu, kalite odaklı ve müşteri memnuniyetini amaç edinmiştir.

02

Çevreye ve topluma saygılı, yenilikçi bir firma olarak,gelecekte gerekli olan her türlü Solar aksesuarları da bünyesinde üreterek, çeşitlendirmeyi hedeflemektedir.

Modern Yüzyılımızın getirmiş olduğu kolaylıklar ve yüksek hayat standartları insanları geçmişe göre maalesef daha mutlu yapamamaktadır. Çünkü insanoğlu bu nimetlerden faydalanırken hayatı bağımlı hale gelmiştir. Elektrik bağımsızlığı birçok noktada insanları bağımlılıktan kurtaracaktır. Daha özgür ve mutlu bir gelecek inşaa etmeye katkı sağlamak arzusu ile hareket etmeye devam edeceğiz.

NEDEN SOLEN TAD ?

  • Yola çıkarken en büyük motivasyonumuz Güneş enerjisinin günümüzde enerji ihtiyacımızın çoğunu karşılamak üzere kullandığımız ve hava ile sularımızı kirleten, küresel ısınmaya sebep olan fosil yakıtlarına göre çok zengin ve temiz enerji kaynağı olmasıdır. Güneşin varlığı Dünya’nın tükenmek bitmez enerji ihtiyacının vazgeçilmez en saf halidir. Bundan faydalanmak ise kazınılmazdır.
  • SOLENTAD, eğitimli kadrosu, kalite odaklı ve müşteri memnuniyetini amaç edinmiştir. Çevreye ve topluma saygılı, yenilikçi bir firma olarak,gelecekte gerekli olan her türlü Solar aksesuarları da bünyesinde üreterek, çeşitlendirmeyi hedeflemektedir. Solar Panel üretiminde SOLENTAD kalitesi en güncel şekli ile TÜV Rheinland tarafından IEC 2016 normlarına göre test edilmiş ve onaylanmıştır.
  • Modern Yüzyılımızın getirmiş olduğu kolaylıklar ve yüksek hayat standartları insanları geçmişe göre maalesef daha mutlu yapamamaktadır. Çünkü insanoğlu bu nimetlerden faydalanırken hayatı bağımlı hale gelmiştir. Elektrik bağımsızlığı birçok noktada insanları bağımlılıktan kurtaracaktır. Daha özgür ve mutlu bir gelecek inşaa etmeye katkı sağlamak arzusu ile hareket etmeye devam edeceğiz.

Alternatif yenilenebilir enerji çözümlerinin öneminin arttığı günümüz dünyasında güneş enerjisi çözümleri önem kazanmaktadır. Bu durum karşısında ülkemizin doğal kaynaklarından yararlanarak güneş enerji sistemlerinin uygulanması, soruna genel ve kesin olmayan, ancak gelecek için umut verici bir çözüm olması nedeniyle her geçen gün artan bir önem kazanıyor.

SOLEN TAD, alanında planlanan yatırımların her evresinde, en iyi hizmet ile destek sağlamak koşuluyla müşterileriyle uzun vadeli işbirlikleri kurmayı amaç edinmiştir. Alanında son teknoloji makina ekipmanları ithalatı, satış, montaj ve devreye alma faaliyetleri konusunda hizmet vermektedir.